Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 €

NITRIL®LIOX cimdi – unikāla un aktīva aizsardzība infekcijas risku gadījumos!

NITRIL®LIOX cimdi ir īpašs SIA Biomark piedāvājums Latvijas tirgū. Šie cimdi ir ar plaša spektra antibakteriālas darbības mehānismu – tā ir unikāla un aktīva aizsardzība infekcijas risku gadījumos, ar pierādītu efektivitāti līdz 99,999%!

NITRIL®LIOX ir aktīvas pretmikrobu darbības kontaktslāņa nitrila cimdi. Tie bloķē infekcijas izplatīšanos, jo aktīvās darbības mehānisms, kas ir iestrādāts cimda virsmā, kontakta brīdī uztver un inaktivē baktērijas. NITRIL®LIOX cimdi nodrošina aktīvu aizsardzību dažādās veselības aprūpes situācijās, ātri nonāvējot mikroorganismus, kas nonāk saskarē ar cimda ārējo virsmu. Tehnoloģijā tiek izmantots īpašs aktīvas darbības pigments, kurš ir iestrādāts cimda ārējā virsmā un darbojas kā katalizators fotodinamiskai reakcijai.

Pigments, kurš ir aktivizēts līdz augstas enerģijas kvantu stāvoklim, gaismas ietekmē pārvērš gaisā esošo skābekli, kas ir triplet (trīs elektronu konfigurācijas 3O2 ) skābeklis par singlet (viena elektrona konfigurācijas 12  skābekli, kas ir aktīvā skābekļa forma.

Singlet 12 skābekļa forma ir reaktīva forma, kurai piemīt izteikti augsta oksidējoša darbība salīdzinot ar gaisā esošo 3O2 skābekli. Singlet 12 skābeklis spēj saskares brīdī nogalināt mikroorganismus, oksidējot baktēriju šūnu olbaltumvielas un lipīdus.

NITRIL®LIOX ir unikāli nitrila cimdi ar aktīvu antibakteriālas darbības ārējā slāņa mehānismu, nesterili, bez pūdera, zilā krāsā, teksturēta virsma pirkstu daļā, 240 mm gari, AQL 1.5, EN455 1/3/4, EN374 1/2/3/4, EN420, 89/686/EEC, I klases medicīnas ierīce, III kategorijas individuālās aizsardzības līdzeklis.

Aizsargā sevi gudri un pārdomāti!