Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 €

Biomark – medicīnas tehnoloģiju uzņēmums ar perspektīvu

SIA «Biomark»

..ir uzņēmums, kas dibināts 2012. gadā.

Mūsu galvenie darbības virzieni ir laboratoriju tehnoloģiju un reaģentu tirdzniecība tādās jomās kā klīniskā diagnostika, veterinārā diagnostika, toksikoloģija un tiesu ķīmiskās ekspertīzes, zinātne un pētniecība. Veicam iekārtu  uzstādīšanu, nodrošinām apmācības un konsultatīvo atbalstu darbam ar metodēm un iekārtām, sniedzam garantijas servisu un tehnisko apkalpošanu.

Kopš 2020.gada sākuma esam oficiālais izplatītājs inovatīvām NOVAERUS NanoStrike® plazmas nanotehnoloģijas iekārtām iekštelpu gaisa dezinfekcijai un attīrīšanai.

Strādājam kā vairumtirgotājs Latvijā un Baltijā ar projektiem, kas saistīti ar jauno materiālu inovatīvu tehnoloģiju medicīnas ierīcēm, medicīnas precēm un higiēnas sistēmām pacientu aprūpē. Jaunums ir OZONRELIVE ozona dabīgās dermokosmētikas un uztura bagātinātāja BLACK STUFF piedāvājums Latvijas patērētājiem.

Mēs pārstāvam:

NOVAERUS NanoStrike (Īrija), Randox Toxicology (Lielbritānija), TOP GLOVE/ Finessis (Malaizija), Dispotech (Itālija), Medicom/ KOLMI/HOPEN (Nīderlande), Bournas Medicals (Grieķija), GREEN WORLD SOLUTIONS (Igaunija), Ozonomatic System (Itālija).