Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 €

Pasūtījumu veikšanas noteikumi

Apmeklējot, lietojot vai izmantojot e-veikalu www.biomark.lv, Jūs apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat šiem pasūtījuma veikšanas noteikumiem.

Pasūtījuma veikšanas noteikumi

 1. Izmantotie termini
  1. Mājas lapa – interneta vietne www.biomark.lv;
  2. Pircējs – fiziska vai juridiska persona, kas veic pirkumu Mājas lapā;
  3. Pārdevējs – SIA “Biomark”, reģistrācijas numurs 40103572707, juridiskā adrese: Brīvības gatve 261, Rīga, LV-1006, tālr. 27328255, e-pasts: [email protected];
  4. Puses – Pircējs un Pārdevējs abi kopā;
  5. Prece – prece vai preces, kuras Pircējs pasūta Mājas lapā.
 2. Pasūtījuma veikšana
  1. Veicot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un ka viņam ir saistoši šie Pasūtījuma veikšanas noteikumi un Privātuma politika.
  2. Pircējs veic pasūtījumu Mājas lapā, reģistrējot savu lietotāja kontu vai bez konta reģistrācijas.
  3. Lai veiktu pasūtījumu, Pircējs pievieno izvēlēto Preci virtuālajam iepirkuma grozam, izvēlas vēlamo piegādes veidu un veic pasūtījuma apmaksu.
  4. Gadījumā, ja reģistrēts Pircējs neveic pasūtījuma apstiprināšanu vienas dienas laikā no Preces pievienošanas virtuālajam pirkuma grozam, pirkuma groza saturs tiek anulēts. Ja nereģistrēts Pircējs neveic pasūtījuma apstiprināšanu trīs stundu laikā no pasūtījuma veikšanas, virtuālā groza saturs tiek anulēts.
  5. Par samaksas saņemšanas dienu ir uzskatāma diena, kad nauda tiek ieskaitīta Pārdevēja bankas kontā.
  6. Ja pie preces pieejamības statusa ir pievienota atsauce – jāpasūta, pircējam ir tiesības šo preci iegādāties. Pēc apmaksas saņemšanas un preces pieejamības pārbaudes ražotāja noliktavā, Pārdevējs sazināsies ar Pircēju un informēs par konkrētu piegādes laiku. Ja prece ir ražotāja noliktavā, tā tiks nogādāta Pircējam 10 darba dienu laikā no dienas, kad Pircējs saņems apstiprinājumu par Preces pieejamību elektroniski uz viņa norādīto elektronisko adresi vai sazinoties pa tālruni. Ja prece nav pieejama ražotāja noliktavā, veikala darbinieks informēs par to Pircēju un vienosies par turpmāko rīcību.
  7. Ja Pircējs veic Preces pasūtījumu daudzumā, kas pārsniedz Preces daudzumu Pārdevēja noliktavā, Pārdevējs par to informē Pircēju, nosūtot elektronisko vēstuli uz elektronisko adresi, kuru Pircējs norādīja reģistrācijas laikā, vai sazinoties pa tālruni.
  8. Pircējam ir tiesības apmaksāt un saņemt preci tādā daudzumā, kādā Prece ir pieejama noliktavā vai anulēt pasūtījumu, vai pieņemt Pārdevēja priekšlikumu par pasūtījuma noformēšanas atlikšanu līdz brīdim, kad norādītā Prece būs pieejama Pārdevēja noliktavā nepieciešamā daudzumā. Ja Pircējs savu lēmumu nav saskaņojis ar Pārdevēju 7 darba dienu laikā, Pārdevējam ir tiesības pilnībā anulēt šo pasūtījumu.
  9. Mājas lapā izvietotajos uzskates materiālos attēlotās preces var nedaudz atšķirties no tā, kā prece izskatās dzīvē. Atšķirības var rasties, piemēram, dažādu monitora tehnisko iestatījumu vai atšķirīgas krāsu uztveres rezultātā. Pirms Pasūtījuma noformēšanas Pircējam ir tiesības vērsies pie Pārdevēja ar Preces detaļu precizēšanu.
 3. Piegāde
  1. Pārdevējs nodrošina Preču piegādi uz visiem Latvijas reģioniem.
  2. Noformējot pasūtījumu, Pircējs var izvēlēties vienu no preču saņemšanas veidiem:
   1. Saņemt preci ar kurjera starpniecību visā Latvijā;
   2. Saņemt preci SIA Biomark birojā/noliktavā Brīvības gatvē 261, Rīgā.
  3. Lai noskaidrotu precīzas piegādes izmaksas, Pircējam ir jānorāda piegādes adrese un jāizvēlas attiecīgais piegādes veids, veicot pasūtījumu. Pēc adreses ievadīšanas Preces piegādes izmaksas tiks piedāvātas.
  4. Pārdevējs ar piegādes pakalpojuma sniedzēja starpniecību piegādā Preci pircējam uz Pircēja norādīto adresi:
   1. 1-3 darba dienu laikā no samaksas saņemšanas dienas, ja prece ir pieejama Pārdevēja noliktavā;
   2. 10 darba dienu laikā no samaksas saņemšanas dienas, ja prece nav pieejama Pārdevēja noliktavā.
   3. Gadījumā, ja Prece neatrodas Pārdevēja noliktavā un nav pieejama ražotāja noliktavā, Pārdevējs sazinās ar Pircēju, lai informētu Pircēju par iespējamo Preces piegādes laiku un tālāko rīcību.
  5. Ja Pārdevējs saņem samaksu par Pircēja veikto pasūtījumu līdz pasūtījuma apstiprināšanas dienas pl.12:30, Prece tiek nodota piegādei tajā pašā dienā.
  6. Ja Pārdevējs saņem samaksu par Pircēja veikto pasūtījumu pēc pasūtījuma apstipirnāšana dienas pl.12:30, Prece tiek nodota piegādei nākamajā darba dienā.
  7. Pircējs piekrīt, ka izņēmuma gadījumos, piegāde var aizkavēties neparedzētu vai no Pārdevēja neatkarīgu apstākļu dēļ. Šajā gadījumā Pārdevējs nekavējoties sazināsies ar Pircējs un vienosies par preču piegādes laiku.
  8. Pārdevējs nenes atbildību par gadījumiem, kad Pircējs norādījis nepareizu piegādes adresi vai neatrodas norādītajā adresē piegādes brīdī.
  9. Pasūtījums tiek piegādāts Pircējam vai personai, kura norādīta pasūtījumā kā pasūtījuma saņēmējs.
  10. Pircējs apņemas nodrošināt preces saņemšanu norādītajā adresē. Gadījumā, ja Pircējs vai Pircēja norādītais preces saņēmējs pats nevar pieņemt Preci, bet Prece ir piegādāta uz norādīto adresi, pamatojoties uz informāciju, ko sniedzis Pircējs, Pircējs nav tiesīgs celt pretenzijas pret Pārdevēju neapmierinošas preču piegādes dēļ.
  11. Ja Prece palikusi neizsniegta, tā tiek nosūtīta atpakaļ Pārdevējam un Pircējs var vienoties ar Pārdevēju par citu piegādes veidu.
  12.  Preces nejaušas nozaudēšanas vai bojājuma risks pāriet uz Pircēju brīdī, kad Pircējs saņem Pasūtījumu.
  13. Gadījumos, kad Prece nav piegādāta Pircējam, tās nozaudēšanas pasta (kurjerpasta) dienesta darbinieku vainas dēļ piegādes brīdī, Pārdevējs atlīdzina Pircējam apmaksātās Preces un piegādes vērtību tikai pēc tam, kad Pārdevējs ir saņēmis no pasta dienesta nozaudēšanas apliecinājumu vai kompensāciju.
  14. Ja Pircējs konstatē piegādes laikā izraisītus defektus (skrāpējumus, plīsumus u.c.), Jums ir tiesības attiekties no preces uzreiz (preces piegādes brīdī). Sūtīšanas izdevumus sedz Pārdevējs. Visos gadījumos, kad kurjers piegādā preci pircējam, ja sūtījuma iepakojums ir saburzīts, slapjš vai citādi bojāts no ārpuses, Pircējam ir sūtījuma saņemšanas apstiprinājumā jānorāda (uzrakstīt komentāru), vai jāuzraksta atsevišķu aktu par šādiem defektiem. Pircējam tas jādara kurjera klātbūtnē.
 4. Preces atgriešana
  1. 14 dienu laikā no Preces saņemšanas dienas Pircējs var atteikties no Preces, nenorādot iemeslu.
  2. Lai atteiktos no Preces, Pircējam jāaizpilda atteikuma veidlapa  vai jāpaziņo par to Pārdevējam, rakstot uz e-pastu: [email protected] vai nosūtot to uz adresi: SIA “Biomark”, reģistrācijas numurs 40103572707, adrese: Brīvības gatve 261, Rīga, LV-1006, un norādot bankas kontu, uz kuru vēlas saņemt par Preci samaksāto naudas summu.
  3. Pēc Preces saņemšanas Pircējam ir tiesības pārbaudīt preču raksturu un īpašības tādā mērā, kādā to būtu izdarāms, esot veikalā.
  4. Pircējs ir atbildīgs par preces kvalitātes saglabāšanu atteikuma tiesību izmantošanas periodā.
  5. Pircējs nevar atgriezt šādas preces:
   1. Preces, kas izgatavotas pēc Pircēja pasūtījuma, vai ir nepārprotami personalizētas;
   2. Prece ātri bojājas;
   3. Patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ;
   4. Precei ( kosmētikai) pēc tās piegādes ir bijāts virsējais plēvveidīgais caurspīdīgais iepakojums, ir atvērti oriģināliepakojumi medicīnas preču ražotāja pakām u.tml.
  6. Pircējs ir atbildīgs par Preces vērtības samazinājumu, kas noticis tādu iemeslu dēļ, ja tās izmantotas citiem nolūkiem, nevis, lai pārbaudītu preču raksturu un īpašības, ir bojātas vai nav atgrieztas pilnā komplektācijā. Pārdevējs patur tiesības samazināt izmaksājamo summu, ja atteikuma tiesību izmantošanas Preces vērtība ir samazinājusies Pircēja veikto darbību dēļ.
  7. Pircējam ir jānogādā vai jānosūta prece atpakaļ Pārdevējam 14 dienu laikā no dienas, kad viņš paziņojis Pārdevējam par atteikuma tiesību izmantošanu, nosūtot vai nogādājot to uz adresi: Brīvības gatve 261, Rīga, LV-1006.
  8. Pircējam ir jāsedz ar Preces atgriešanu saistītās tiešās izmaksas.
  9. 14 dienu laikā no Pircēja atteikuma saņemšanas, Pārdevējs atmaksās Pircējam Preces cenu un piegādes izmaksas, izņemot, ja Pircējs nav izvēlējies lētāko Pārdevēja piedāvāto piegādes veidu, pārskaitot uz Pircēja norādīto bankas kontu. Pārdevējs patur tiesības neatmaksāt pirkuma un pakalpojuma samaksu tikmēr, kamēr Pircējs nebūs atgriezis Preci vai iesniedzis par Preces nosūtīšanu apliecinošus dokumentus.
 5. Garantija
  1. Divu gadu laikā no preces iegādes, bet ne vēlāk kā divu mēnešu laikā no dienas, kad atklājis preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem, Pircējs var celt pretenzijas par līguma noteikumiem neatbilstošu Preci.
  2. Šādā gadījumā Pircējam ir tiesības lūgt trūkumu novēršanu, preces nomaiņu vai naudas atdošanu, un sūtījuma izmaksas apmaksā Pārdevējs.
  3. Gadījumos, kad Preces tiek mainītas, un tām ir cenu atšķirība, Pircējam ir jāpiemaksā cenu starpība. Cenu starpība ir jāmaksā ar pārskaitījumu uz Pārdevēja bankas kontu.
  4. Ja uz brīdi, kad Pircējs atgriež Preci apmaiņas nolūkos, Pārdevēja rīcībā nav analoģiskās Preces, Pircējs ir tiesīgs atteikties no šo līguma un prasīt Preces vērtības atgriešanu, neskaitot transporta izmaksas.
  5. Preces ražotājs var noteikt papildus garantijas tiesības konkrētām preču kategorijām. Informācija par papildus piešķirto garantiju norādīta pie katras preces atsevišķi. Ražotāju noteiktais garantijas termiņš var atšķirties.
  6. Garantijas nosacījumi ir spēkā, ja Pircējs var uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu (čeku vai pavadzīmi), ražotāja garantijas karti, ja ražotājs to sākotnēji pievienojis precei.
  7. Lai izmantotu tiesības pieteikt prasījumu par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai izmantotu ražotāja piešķirto garantiju, Pircējam ir jāsazinās ar Pārdevēju pa tālruni: +371 27328255 darba dienās no 09:00 līdz 17:00; rakstot uz e-pastu: [email protected] vai uz adresi: SIA Biomark, Brīvības gatve 261, Rīga, LV-1006.
 6. Strīdu risināšana
  1. Ar pasūtījumu saistītos strīdus Pircējs un Pārdevējs risina pārrunu ceļā.
  2. Gadījumā, ja Puses nevar vienoties par abām Pusēm pieņemamu risinājumu, strīdi tiek risināti Latvijas Republikas tiesā pēc piekritības saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
 7. Kontaktinformācija
  1. Ar pasūtījumiem saistītos jautājumos sazinies ar Pārdevēju pa tālruni:
   +371 27328255 darba dienās no 09:00 līdz 17:00; rakstot uz e-pastu: [email protected] vai uz adresi: SIA Biomark, Brīvības gatve 261, Rīga, LV-1006.