Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 €

Biežāk uzdotie jautājumi

Iepirkšanās un piegāde

Kā rīkoties, ja neesmu saņēmis nopirkto preci?

Ja prece kavējas, mēs nosūtam klientam e-pastu ar piegādes informāciju. Ja neesat e-pastu saņēmis, sazinies ar mums. Uzrakstiet mums e-pastu ar savu jautājumu, kontaktinformāciju un īsu situācijas izklāstu.

Vai man obligāti jāreģistrējas biomark.lv mājaslapā? Kāpēc tas būtu vēlams?

Pirkumu var veikt arī bez reģistrēšanās.
Reģistrētiem lietotājiem ir vairākas priekšrocības – iespējas sekot līdzi sava pasūtījuma izpildei, pārskatīt pasūtījumu vēsturi, kā arī uzkrāt biomark.lv bonusus un saņemt pastāvīgā klienta atlaides.

Kā rīkoties, ja nedzīvoju Rīgā, bet vēlos saņemt preci?

Ja preci nevarat saņemt Rīgā, mūsu birojā/noliktavā Brīvības gatvē 261-1, izvēlieties kādu no mūsu piedāvātajiem piegādes veidiem.

Kā mana pasūtītā prece tiks piegādāta?

Piegādes izmaksas tiks aprēķinātas katram pasūtījumam atsevišķi un saskaņotas ar pircēju. Pasūtījumus kopsummā virs 50 € visā Latvijā piegādāsim bez papildu samaksas.

Apmaksa

Kā iespējams samaksāt par pasūtījumu?

Pēc pasūtījuma veikšanas un tā apstiprināšanas uz pirkuma brīdī norādīto e-pasta adresi saņemsit rēķinu elektroniskā formātā, kuru varēsit apmaksāt

Vai iepirkšanās pie jums ir droša?

Reģistrācija un visas jūsu darbības mūsu lapā tiek šifrētas, izmantojot SSL/TLS sertifikātu ar 256 bitu atslēgu.

Atteikuma tiesības

Vēlos iesniegt priekšlikumu/sūdzību. Kā rīkoties?

Iesniegumā, priekšlikumā vai sūdzībā ir jānorāda: pasūtījuma numurs; iesniedzēja vārds un uzvārds; e-pasta adrese un tālruņa numurs; iesnieguma, priekšlikuma vai sūdzības būtība, saistītie apstākļi un prasības.
Ja vēlamais atbildes sniegšanas veids nav norādīts, atbildi sniegsim tādā pašā veidā, kā sūdzība tika iesniegta.

Kā rīkoties, ja mani neapmierina kāda Biomark iegādātā prece?

Saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu iegādāto preci vari atgriezt 14 dienu laikā kopš saņemšanas. Par preces atgriešanas nosacījumiem lasiet Pasūtījuma veikšanas noteikumu 4. sadaļā.

Cik ilgā laikā man tiks pārskaitīta nauda par atgrieztu preci?

Ja atgriezāt preci mūsu izsniegšanas vietā Brīvības gatvē 261-1, Rīgā, mēs pārbaudīsim preces stāvokli un veiksim naudas atgriešanu 3-5 darba dienu laikā.
Ja preci esat mums nosūtījis, naudas atgriešanu veiksim 3-5 darba dienu laikā pēc tam, kad būsim preci saņēmuši un pārbaudījuši.
Kad būsim veikuši naudas atgriešanu, saņemsit informatīvu e-pastu.