Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 €

Privātuma politika

1. Pārskats par datu aizsardzību

Vispārīgi

Šie noteikumi nosaka, kā tiek apstrādāti jūsu personas dati, apmeklējot šo tīmekļa vietni. Personas dati ir informācija, pamatojoties uz kuru jūs iespējams identificēt.

Datu apkopošana mūsu mājas lapā

Šajā tīmekļa vietnē datus apkopo un apstrādā SIA Biomark. Kontaktinformāciju var atrast šajā mājas lapā.

Daļa datu tiek iegūti, jums tos sniedzot šajā mājas lapā, piemēram, dati, kurus ievadāt reģistrējot pircēja profilu, kā arī sniedzot atsauksmes un komentārus par precēm. Citi dati tiek apkopoti automātiski, kad apmeklējat vietni. Šie galvenokārt ir tehniskie dati, piemēram, pārlūkprogramma un operētājsistēma, kuru izmantojat pārlūkojot šo lapu. Šie dati tiek savākti automātiski, tiklīdz jūs ienākat mūsu mājas lapā.

Daļa datu tiek izmantota, lai uzlabotu šīs vietnes darbību. Citi dati var tikt izmantoti, lai analizētu, kā apmeklētāji izmanto vietni.

Jums vienmēr ir tiesības bez maksas pieprasīt informāciju par jūsu saglabātajiem datiem, to izcelsmi un apkopošanas mērķi. Jums ir arī tiesības pieprasīt to labot, bloķēt vai dzēst. Ja jums ir vēl kādi jautājumi par privātuma un datu aizsardzību, varat sazināties ar mums, izmantojot lapā norādīto kontaktinformāciju.

Analītika un trešo pušu rīki

Apmeklējot šo vietni, var tikt veikta statistikas analīze par to, kā jūs izmantojat šo lapu. Tas galvenokārt notiek, izmantojot sīkfailus un analīzes metodes. Vietnes lietošanas uzvedības analīze ir anonīma, t.i., jūs nevar identificēt pēc šiem datiem. Jūs varat iebilst pret šo analīzi vai novērst to, nelietojot noteiktus rīkus, kā arī nepiekrītot sīkdatņu izmantošanai, izvēloties attiecīgo pogu sīkdatņu apstrādes paziņojuma apgabalā.

2. Vispārēja informācija

Datu aizsardzība

Biomark nopietni izturas pret jūsu datu privātumu. Uzskatām, ka jūsu personas dati ir konfidenciāli saskaņā ar likumā noteiktajiem datu aizsardzības noteikumiem un šo politiku.

Jūsu piekrišanas atcelšana jūsu datu apstrādei

Daudzas datu apstrādes darbības ir iespējamas tikai ar jūsu piekrišanu. Jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu. E-pasts, kurā iesniegts šāds pieprasījums, ir pietiekams. Dati, kas apstrādāti pirms jūsu pieprasījuma saņemšanas, joprojām var tikt apstrādāti likumīgi.

Tiesības iesniegt sūdzības pārvaldes iestādēm

Ja ir pārkāpts datu aizsardzības tiesību akts, iesaistītā persona var iesniegt sūdzību kompetentajām pārvaldes iestādēm. Kompetentā regulatīvā iestāde jautājumos, kas saistīti ar datu aizsardzības tiesību aktiem, ir Datu valsts inspekcija.

SSL vai TLS šifrēšana

Drošības nolūkos šī vietne izmanto SSL vai TLS šifrēšanu. Jūs varat atpazīt šifrētu savienojumu pārlūkprogrammas adreses rindiņā, ja tā sākas ar “https: //”, un pārlūka adreses joslā tiek parādīta slēdzenes ikona.

Ja ir aktivizēta SSL vai TLS šifrēšana, datus, kurus jūs pārsūtat, nevar izlasīt trešās puses.

3. Datu vākšana mūsu mājas lapā

Sīkdatnes

Tīmekļa lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Tās nekaitē datoram un nesatur vīrusus, bet gan palīdz padarīt šo vietni lietotājam draudzīgāku, efektīvāku un drošāku. Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kas tiek saglabāti jūsu datorā un jūsu pārlūkprogrammā.

Lielākā daļa sīkdatņu, kas tiek izmantotas, ir tā sauktās “sesijas sīkdatnes”. Pēc apmeklējuma tās tiek automātiski dzēstas. Citas sīkdatnes paliek jūsu ierīces atmiņā, līdz beidzas to termiņš vai arī tās tiek dzēstas manuāli. Šīs sīkdatnes ļauj atpazīt jūsu pārlūkprogrammu, kad jūs nākamo reizi apmeklējat vietni.

Jūs varat konfigurēt pārlūkprogrammu, lai katrā apmeklējuma reizē varētu izlemt, vai pieņemt vai noraidīt sīkdatņu izmantošanu. Tāpat jūsu pārlūkprogrammu var konfigurēt, lai noteiktu laiku automātiski pieņemtu sīkdatnes vai vienmēr tos noraidītu, vai automātiski dzēstu sīkdatnes, aizverot pārlūku. Sīkdatņu noraidīšana vai atspējošana var ierobežot šīs vietnes funkcionalitāti.

Vietnes operatoram ir likumīgas tiesības uzglabāt sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu pakalpojumu bez tehniskām kļūdām.

Servera žurnālfaili

Vietnes nodrošinātājs automātiski apkopo un saglabā informāciju, kuru jūsu pārlūkprogramma automātiski nosūta mums servera žurnālfailos. Tie ir:

  • Pārlūkprogrammas tips un pārlūka versija
  • Izmantotā operētājsistēma
  • Servera pieprasījuma laiks
  • IP adrese

 Šie dati netiks apvienoti ar datiem no citiem avotiem. Aktuālie servera žurnālfaili tiek uzglabāti 30 dienas, bet serveru rezerves kopijās to uzglabāšanas laiks var sasniegt līdz pat 180 dienām. Žurnālfailu uzglabāšanas mērķis ir nodrošināt piekļuves analīzi, ja tiek konstatēta nesankcionēta servera resursu lietošana. Pēc žurnālfailos pieejamās informācijas jūs nav iespējams identificēt.

4. Analīze

Šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantoti interneta analītikas pakalpojumi. To lietošana ir atrunāta atsevišķi. Analītikas dati netiek apstrādāti vai apkopoti ar citiem Biomark rīcībā esošajiem datiem.

Jums ir tiesības ierobežot analītikas datu apstrādi, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus vai analītikas datu bloķēšanas spraudņus.

5. Jaunumi

Ja vēlaties saņemt šīs vietnes jaunumu ziņojumus, mums ir nepieciešama derīga e-pasta adrese, kā arī informācija, kas ļauj pārliecināties, ka esat e-pasta adreses īpašnieks, un ka jūs piekrītat saņemt šos jaunumus. Šie dati tiks izmantoti tikai, lai nosūtītu pieprasīto informāciju un netiks nodoti trešajām personām.

Jebkurā laikā varat atcelt piekrišanu jūsu datu un e-pasta adreses glabāšanai, kā arī to izmantošanai, lai saņemtu jaunumus, piemēram, izmantojot saiti “atteikties no jaunumiem” jaunumu ziņojumā. Dati, kas apstrādāti pirms jūsu pieprasījuma saņemšanas, joprojām var tikt apstrādāti likumīgi.

6. Spraudņi un rīki

Google tīmekļa fonti

Lai nodrošinātu vienotu fontu atspoguļojumu, šajā lapā tiek izmantoti Google nodrošināti tīmekļa fonti. Atverot lapu, pārlūkprogramma pārlūkprogrammas kešatmiņā ielādē nepieciešamos tīmekļa fontus, lai pareizi parādītu tekstus un fontus.

Šim nolūkam jūsu pārlūkam ir jāveido tiešs savienojums ar Google serveriem. Tādējādi Google uzzina, ka mūsu tīmekļa vietne ir pieejama, izmantojot jūsu IP adresi. Google tīmekļa fontu izmantošana tiek veikta, lai nodrošinātu vienotu un pievilcīgu mūsu tīmekļa vietnes izskatu.

Ja jūsu pārlūkprogramma neatbalsta tīmekļa fontus, jūsu dators izmanto standarta fontu.

Google kartes

Lai vizuāli parādītu uzņēmuma biroja atrašanās vietu kartē, vietnes kontaktu sadaļā tiek izmantotas Google kartes. Pārejot šajā sadaļā, pārlūkprogramma ielādē kartes attēlu, veidojot savienojumu ar Google serveriem. Tādējādi Google uzzina, ka mūsu tīmekļa vietne ir pieejama, izmantojot jūsu IP adresi. Kartes attēls tiek izmantots tikai uzņēmuma atrašanās vietas vizualizācijai. Biomark nekādā veidā neiegūst un neapstrādā jūsu atrašanās vietas datus.