Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 €

Termometram jābūt katrā mājas aptieciņā!

Slimošana līdz ar rudeni noķērusi tik daudzus. Silta tēja vai buljons var uzlabot sirdzēja pašsajūtu, bet tomēr ir labi zināt, vai jums ir vai nav paaugstināta ķermeņa temperatūra.

Kā zināms, cilvēka tradicionālā temperatūra ir 36,6˚C, bet par saslimšanu var spriest, ja temperatūra krītas zem 35,5˚C vai ir paaugstināta virs 37,2˚C.

Vēl nesen visi lietojām dzīvsudraba termometrus, bet tagad iespējama plaša mūsdienīgu šo mērierīču izvēle. Biomark e-veikalā vien var iegādāties termometru mehānisko bez dzīvsudraba, elastīga veida digitālo termometru, auss bezkontakta infrasarkano termometru un infrasarkanā starojuma bezkontakta pieres termometru. Cenas arī ir pircējiem draudzīgas!

Temperatūras noteikšanai var lietot jebkuru no minētajiem termometriem. Vien jāatceras, ka auss termometra precizitāti var ietekmēt pārlieku liels sēra daudzums ausī. Nepieskaroties slimniekam, temperatūra nosakāma ar infrasarkano staru termometru. Taču tiem, kas vēlas temperatūru mērīt ar labi pazīstamu ierīci, ir termometri, kuri ievietojami padusē.

Ja temperatūra jāmēra pieaugušam cilvēkam, tad, atbilstoši konkrētā termometra pamācībā norādītajam, termometrs jāievieto padusē vai pie pieres, un,pavisam īsā brīdī līdz pāris minūtēm iegūsiet precīzu mērījumu.

Arī bērniem ir piemēroti visi termometru veidi. Ja bērns ir mierīgs, tad temperatūru būs viegli izmērīt ar digitālo vai mehānisko termometru. Citos gadījumos labāk lietot infrasarkano staru termometru.

Mūsu noliktavā ir :

Termometrs mehānisks bez dzīvsudraba, ar palīgierīci mērījuma nokratīšanai, plastmasas penālī. Mērījumu diapazons: 35 ~ 42ºC; Precizitāte: ± 0,1ºC

Digitālais termometrs, elastīgā veida, plastmasas penālī. Mērījumu diapazons: 32 ~ 42ºC; Precizitāte: ± 0,1ºC

Auss termometrs bezkontakta, infrasarkanais, temperatūras mērīšanai galvas rajonā ( 5-8 sek.), plastmasas penālī. Mērījumu diapazons: 34 ~ 44ºC; Precizitāte: ± 0,2ºC

Infrasarkanā starojuma bezkontakta pieres termometrs, viegli nolasāms LCD displejs, mērījuma rezultāts 1 sekundes laikā, skaņas signāls, automātiska izslēgšanās, baterijas ietilpst komplektā, saglabā  pēdējos 30 mērījumus, uz displeja redzams baterijas stāvoklis.