Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 €

BLACK STUFF sabalansē zarnu dabisko mikrofloru

BLACK STUFF ir dabīgs no koksnes un bērza piepes iegūts lignofenolu ekstrakts bagāts ar fulvītskābi un mikroelementiem, kas atjauno zarnu trakta līdzsvaru un labsajūtu.

Black Stuff aktīvās sastāvdaļas nodrošina barības vielu transporta funkcijas dzīvajos organismos, gan augos, gan dzīvniekos, gan arī mums, cilvēkiem. Vienlaikus tās izvada tādus atkritumu produktus kā smagos metālus. Tāpat tās organismam piesaista ne tikai ūdeņraža atomus un jonus, bet arī atsevišķus elektronus, tādējādi regulējot oksidēšanās reducēšanās reakcijas, t. i., oksidēšanu un antioksidāciju. Tātad šīs organiskās skābes ir iesaistītas jūsu ķermeņa ķīmiskajā regulācijā, kā daba to ir iecerējusi. Jūsu zarnu baktērijas patīk Black Stuff, jo tas sabalansē un atjauno jūsu pašu dabīgo zarnu mikrofloru.

Black Stuff nevar aizstāt daudzveidīgu un sabalansētu uzturu vai veselīgu dzīvesveidu. Tas nav paredzēts nekādu slimību diagnosticēšanai, profilaksei vai ārstēšanai. Mūsuprāt, Black Stuff papildina veselīgu dzīvesveidu un uzturu, atbalstot veselīgu metabolismu un zarnu mikrobiomu.

Uz katru no mums tas var iedarboties atšķirīgi, jo arī mēs esam katrs unikāls, taču lielākā daļa Black Stuff lietotāju stāsta par kuņģa darbības traucējumu samazināšanos, enerģijas pieplūdumu un ātrāku atjaunošanos pēc fiziskām nodarbībām.

BLACK STUFF palīdz uzturēt jūsu ķermeni veselīgu un līdzsvarotu, saistot un izvadot no ķermeņa brīvos radikāļus, smagos metālus, vides toksīnus, atmirušās šūnas un vīrusus.

SASTĀVDAĻAS: polifenoli, fulvītskābe, humīnskābe, mikroelementi.
IETEIKTĀ LIETOŠANA:
Mēs iesakām 1/3 tējkarotes pulvera dienā, neatkarīgi no tā, vai mēģināt novērst kādu veselības problēmu vai vienkārši uzturēt veselīgu dzīvesveidu. Lielāka deva nav nepieciešama, jo organisms vienkārši nelieto vairāk, nekā nepieciešams. Pulveri izšķīdina glāzē ar ūdeni vai sulu. Var pievienot kafijai vai kādam citam dzērienam. Dzērienu temperatūra neietekmē tā vērtību un nemazina tā iedarbības efektivitāti. Kapsulas jālieto pa 1 kapsulai dienā.