Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 €

Cilvēkam 24/7 lietošanā droša NOVAERUS plazmas iekārta gaisa dezinfekcijai

JAUNUMS LATVIJĀ! Aktualizējot pašreizējo situāciju ar koronavīrusa COVID-19 pandēmiju, Biomark piedāvā – NOVAERUS plazmas iekārtas!
Tā ir cilvēkam droša tehnoloģija gaisa attīrīšanai un patogēnu inaktivēšanai telpās 24/7 režīmā.
Tagad NOVAERUS var būt arī Tavā mājā un darba vietā, skolā un bērnudārzā, lai Tu un Tava ģimene vai darbinieks nesaslimtu!
Novaerus portatīvajās ierīcēs tiek izmantota patentēta īpaši zemas enerģijas plazma, kas nerada kaitīgus blakusproduktus un iekārtām nav nepieciešama specializēta apkope. Viena ierīce patērē mazāk enerģijas nekā 40 vatu spuldze. Gaiss tiek iesūkts iekārtā un filtrēts starp plazmas spolēm.
NOVAERUS plazma nodrošina ātru vīrusu, baktēriju, sēnīšu, pelējumu sporu iznīcināšanu DNS līmenī, attīra gaisu no alergēnu klātbūtnes un viegli gaistošiem organiskiem savienojumiem, novērš nepatīkamas smakas.
Īpaši zemas enerģijas plazmas tehnoloģija (aukstā plazma) ir vairāk nekā 15 gadus pētīta un klīniski validēta NASA laboratorijās. Veikti vairāk nekā 30 neatkarīgu laboratoriju vīrusu pētījumi Lielbritānijā, Dānijā un ASV.

Par plazmas enerģiju:
• Bieži raksturota kā “ceturtais matērijas stāvoklis”, plazma tiek definēta kā enerģija ar gāzi, kurā ir vienāds skaits pozitīvi un negatīvi lādētu daļiņu.
• Plazmas sterilizācija tika ieviesta Eiropā deviņdesmitajos gados. Sākotnējā metode ietvēra ūdeņraža peroksīda jonizāciju vakuumā. Tomēr aukstā plazma, ko rada plazmas spoles, ļauj sasniegt tādu pašu antibakteriālo efektu daudz īsākā ekspozīcijas laikā un bez vakuuma.
• Izteikti spēcīgi un destruktīvi fizikāli procesi attiecībā pret mikroorganismu lielumu.
• Plazmas komponenti izjauc mikroorganismu struktūru un apvalkus.