Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 €

Daudzfunkcionālais Airlaid papīrs mājas un auto tīrībai – viss spīd un laistās!

Biomark viens no lieliskiem jaunumiem Latvijas pircējiem ir Airlaid daudzfunkcionālais medicīnas kategorijas papīrs. Kas to kaut reizi ir pamēģinājis lietot jebkādas virsmas tīrīšanai, kļūst tam uzticīgs uz ilgu laiku. Šo medicīnisko papīru izmēģināšanai  piedāvājam nelielos iepazīšanās komplektos iegādāties mūsu e-veikalā www.biomark.lv . Turpat piedāvājums arī izlēmīgajiem – Airlaid materiāla izstrādājumi ruļļos un dažādu izmēru salvešu veidā nopērkami arī vairumā lielākos iepakojumos.


Airlaid, saukts arī par sauso papīru, ir materiāls, kas atgādina papīru, bet tā ražošanas procesā tiek izmantots gaiss nevis ūdens. Faktiski tā loksnes ir kā vairākkārtīgi lietojamas drāniņas. Ja jānotīra logi, spoguļi vai stiklotas virsmas – iegūtais rezultāts ir apbrīnas vērts! Var izsmidzināt atbilstīgu tīrāmo līdzekli un ar sausu Airlaid salveti veikt slaucīšanu. Tikpat labi Airlaid papīru var samitrināt ar siltu ūdeni un tad nomazgāt jebkuru netīro vai putekļaino virsmu. Pēcāk drāniņu var izskalot, izžāvēt un lietot atkārtoti. Der dažādu faktūru un materiālu virsmām – gan pēc lietus automašīnas spoguļu un stiklu nosusināšanai, gan pēc pastaigas sabristo zābaku notīrīšanai. Par mājas spoguļiem, plīts virsmām, izlietnēm un palodzēm pat nerunājot. Airlaid ir neaizstājams dažādu virsmu spodrināšanai, slaucīšanai un tīrīšanai. Un viss notīrāmais kļūs tīrs ērti un ātri.
Airlaid ir ļoti mīksts, neskrāpē virsmas, tam ir augsta absorbcijas spēja. Tas neveido plūksnas, neatstāj nosēdumu pēdas, neelektrizējas, tas ir īpaši izturīgs, pat, ja tiek samitrināts. Airlaid papīrs ir higiēnisks, materiālam ir tekstila struktūrai līdzīga virsma. Draudzīgs videi, bioloģiski noārdās, pilnībā kompostējams un pārstrādājams materiāls.