Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 €

BLACK STUFF pozitīvi ietekmē fizisko un arī mentālo veselību

Ar dabas palīdzību var atjaunot to, kas cilvēka rīcības dēļ ir zudis. Apvienojot tautas medicīnu ar modernajām biotehnoloģijām, ir iegūts uztura bagātinātājs, prebiotiķis BLACK STUFF. Tā unikālais sastāvs sekmē organisma atbrīvošanos no smagajiem metāliem un veicina imunitātes uzlabošanos.

BLACK STUFF palīdz uzturēt zarnu trakta dabisko mikrofloru, nodrošinot labvēlīgu vidi uzturvielu, antioksidantu, taukskābju un minerāļu efektīvai uzņemšanai un to izmantošanai organismā šūnu līmenī. Diemžēl zemas kvalitātes augsne, organiskas izcelsmes vielu un veselībai nozīmīgu mikrobu trūkums svaigajos dārzeņos un augļos, cilvēkiem nenodrošina pilnvērtīgu uzturu, tostarp nespēj uzturēt optimālu zarnu trakta mikrobioma funkcionalitāti. BLACK STUFF sniedz mūsu ķermenim viegli absorbējamas vielas: koka lignīni un čaga – bērza melnās piepes ekstrakts. BLACK STUFF sastāvā ir augsts fulvītskābes, humīnskābes un polifenolu līmenis.

SIA “Biomark””  kā oficiālais izplatītājs  ar BLACK STUFF kā inovatīvu produktu sāka strādāt 2020. gada rudenī un ar gandarījumu mēs turpinām to virzīt tirgū un apmierināt lietotāju pieprasījumu iegādāties šo dabīgo no koksnes un bērza piepes iegūto lignofenolu ekstraktu, kas bagāts ar fulvītskābi un mikroelementiem un lieti noder, lai stiprinātu imunitāti, mazinātu metabolo sindromu un sekmētu organisma labsajūtu!

Katrā ziņā, kopš dzīvojam modernā pasaulē, kur dominē vides piesārņojums un tiek lietots nesabalansēts uzturs, uzskatām, ka BLACK STUFF ir jākļūst par vienu no mūsu ikdienas dzīves sastāvdaļām. Lai nodrošinātu pilnvērtīgu ķīmisko procesu norisi mūsu organismā, pietiekoša daudzuma ir nepieciešami polifenoli, humīnskābe un fulvītskabe. Un diemžēl patlaban uzturs neļauj to visu uzņemt pietiekošā daudzumā.

Lietojot BLACK STUFF:

  • Uzlabojas kuņģa un zarnu trakta darbība
  • Tiek nodrošināts, ka paātrinās enerģijas un organisma atjaunošanās process pēc fiziskām aktivitātēm
  • Mazinās miega traucējumi
  • Tiek izvadīti toksīni no ķermeņa, kas var palīdzēt samazināt lieko svaru
  • Mazinās locītavu sāpes
  • Stabilizējas cukura līmenis asinīs
  • Tiek novērstas ar ādu saistītas problēmas
  • Vērojams enerģijas pieplūdums
  • Stabilizējas dzelzs līmenis organismā
  • Labāk dzīst traumas un brūces

BLACK STUFF neizraisa nekādas alerģiskas reakcijas, pat tad, ja to lieto arī ar citiem medikamentiem. Tā kā tiek nodrošināts detoksikācijas efekts, sejas un kakla zonā var parādīties pūtītes, kas norāda uz attīrīšanās procesiem. BLACK STUFF stimulē “labos” mikrobus jūsu ķermenī, vienlaikus nomācot “sliktos” un kamēr tiek sasniegts līdzsvars, dažas dienas var būt biežāka vēdera izeja.

Mūsdienās arvien vairāk tiek apzināta un izvērsta izpēte par zarnu mikrobioma nozīmi un ietekmi uz visām slimībām, pat mūsdienu medicīnas tēvs Hipokrāts, jau pirms 2000 gadiem, ieteica, ka visu slimību cēlonis meklējams zarnās.

Uztura bagātinātājs BLACK STUFF nostiprina atzinības pilnas pozīcijas tā lietotāju vidū – tas uzlabo vispārējo pašsajūtu, labvēlīgi ietekmē zarnu mikrofloru, mazina metabolo sindromu un ādas problēmas, samazina stresu un bezmiegu.

Nesen Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāte Dr.med., profesora Jura Pokrotnieka, kurš vada RSU Iekšķīgo slimību katedru, vadībā tika veikts pētnieciskais darbs par uztura bagātinātāja BLACK STUFF  četru nedēļu lietošanas kursa ietekmi uz izplatītākajām gremošanas trakta sūdzībām. Iegūtie pētījuma rezultāti liecina, ka dalībnieku veselības uzlabošanās var tikt asociēta ar BLACK STUFF lietošanu, ar vislielāko efektu diarejas un dedzināšanas pakrūtē simptomātikas mazināšanā. Secināts, ka BLACK STUFF  pozitīvi ietekmē gan fizisko veselību, gan ikdienas aktivitātes, gan arī mentālo veselību.