Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 €

Neaizstājamas lietas, lai nomazgātos bez ūdens

Vasara liek būt dabā. Rosīties pa dārzu, doties garākās pastaigās, laiskoties ezera, upes vai jūras krastā. Personīgās higiēnas jautājumi diemžēl šādos brīžos nekur nezūd un labi, ja ir pieejams viegls, ērts un mūsdienīgs risinājums kā bez ūdens nomazgāties, apmazgāties vai vienkārši dabūt tīras rokas un kājas, kas sabristas putekļos. Sākoties siltākam laikam un pašreiz pastiprinātās personīgās higiēnas ievērošanas apstākļos, Biomark piedāvā iegādāties un lietot AQUA VERA WIPES mitrās salvetes. Iepakojumā ir 64 salvetes ķermeņa higiēnas mērķiem – ādas mazgāšanai bez ūdens. Salvetes ir piesūcinātas ar alveju, mitrinošas. Higiēniskas apstrādes komfortam, ja jāaprūpē, piemēram, slimnieks, seniors vai bērns, atsevišķas salvetes pirms lietošanas var ievietot uz 30 sekundēm mikroviļņu krāsnī. Iepakojumu var ērti turēt mašīnā, vasaras mājā, teltī, mugursomā. Šīs mitrās salvetes ir neaizstājamas izbraukumos pie dabas, roku un citu ķermeņa daļu mazgāšanai bez ūdens.

Tāpat mūsu sortimentā ir SafeCare Medigloves Premium mitrie cimdi ķermeņa mazgāšanai bez ūdens, ķermeņa higiēnas mērķiem, ar alveju un kumelīti, mitrinoši, higiēniskas apstrādes komfortam pirms lietošanas var ievietot uz 30 sekundēm mikroviļņu krāsnī. Iepakojumā 8 gab. Komplektiņš labi noderēs pēc nakts, kas pavadīta teltī, lai atsvaidzinātos un turpinātu baudīt dabas priekus arī nākamajā dienā.

Bet tīrus matus viegli varēs iegūt, lietojot to mazgāšanai SafeCare Shampoo Cap. Mitra, piesūcināta šampūna cepure galvas mazgāšanai bez ūdens, ar alveju un E vitamīnu. Mazgāšanas komfortam pirms lietošanas var ievietot uz max 20 sekundēm mikroviļņu krāsnī. Iepakojumā 1.gab.

Lai izdevusies vasara!