Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 €

Izvēlies sev atbilstošāko sejas masku un esi pasargāts!

Tuvojoties rudenim, kad arvien vairāk laika pavadīsim telpās nevis ārā  un diemžēl atkal augot ar COVID -19 saslimušo skaitam Latvijā,  Biomark ir sagatavojies Jums piedāvāt visplašāko vienreizlietojamo sejas masku sortimentu no mūsu noliktavas. Savukārt Jūsu izvēle veicama atbilstīgi ikviena vajadzībām vai tas būtu mediķis, publiskā vidē strādājošais vai skolēns.

Turklāt vēlamies atgādināt, ka tiešām ir svarīgi kādu sejas masku iegādāsieties. Eiropā medicīnā lietojamas sertificētas medicīniskās maskas atbilstību apliecina ražotājam piešķirti un ražotāja izdoti dokumenti – ražotnes ISO sertifikāts, EK atbilstības deklarācija un katram maskas modelim atbilstošas tehnisko datu lapas, kurās norādīta maskas klasifikācija un tips, apraksts par maskas slāņu materiāliem, apliecinot izmantoto materiālu tīrības pakāpi, norādīti visi fiziskie parametri un maskas efektivitātes rādītāji, kas iegūti pēc veiktajiem testiem, atbilstoši EN 14683: 2019 standarta prasībām.

Pašreiz sortimentā ir izcilas kvalitātes IIR tipa ķirurģiskās sejas maskas par īpaši labu cenu (Medicom (Nīderlandes noliktava) augstas filtrācijas ķirurģiskā maska ar ausu gumijām, baltā krāsā, 3 kārtas, IIR tipa, EN 14683, BFE ≥ 99,9 %, šļakatu rezistence ≥ 16 kPa (ASTM 160 mm/Hg), mikrobu tīrība < 10 cfu/g.), kā arī viegli elpojamas ķirurģiskās aizsargmaskas ar saitēm tradicionālā gaiši zilā tonī (Medicom/ KOLMI SAFE+MASK SofSkin ķirurģiskā sejas maska ar saitēm, 3 kārtas, IIR tipa, šļakatu rezistence, zila, iepakojumā 50 gab. Šī medicīniskā sejas maska ražota ISO 8 klases tīrā ražošanas vidē, tai ir uzlaboti maskas materiālu efektivitātes un veiktspējas rādītāji: augsta bakteriālās filtrācijas efektivitāte – vairāk kā 98%, augsta elpošanas efektivitāte, droša lietošana – hipoalerģiski materiāli, kroku locījums veido labu respirācijas telpu.).

Esam gandarīti, ka varam pircējiem piedāvāt Francijā ražotas sejas maskas 5-12 gadus veciem bērniem – tās ir ķirurģiskās klases medicīniskā sejas maskas ar ausu gumijām, tām ir trīs kārtas, tās ir hipoalerģiskas, II tipa, gaiši zilā krāsā, iepakojumā 50 gab., ražotājs KOLMI, Francija!

Iegādājams arī krāsu un daudzveidības ziņā ekonomiskāks higiēnisko sejas masku variants. Melnas, violetas, zilas un rozā. Šīs vienreizlietojamās sejas maskas ir paredzētas īslaicīgai  lietošanai higiēnas nolūkos sabiedriskajā transportā un publiskās vietās iekštelpās, kur nav iespējama distancēšanās.

Nopietnai aizsardzībai un drošībai piedāvājam Medicom (Nīderlandes noliktava) FFP2 aizsardzības klases medicīniskās kategorijas respiratoro sejas masku. Iesakām to lietot ne tikai mediķiem, stomatologiem u.c. speciālistiem situācijās, kad ir paaugstināts infekciju risks vai jāstrādā vidē, kas pakļauta putekļu un citu sīko cieto vai šķidro daļiņu koncentrācijai gaisā. Šis respirators būs īpaši noderīgs, ja dodaties ārvalstu vizītē, jāapmeklē lidosta, stacija, slimnīca u.tml. vai arī esat COVID-19 skartā mājsaimniecībā dzīvojošs vai pastāv augsti saskarsmes riski ar saslimušajiem. Minētā sejas maska ražota ISO 7 tīrības klases vidē. Tam izmantoti jaunākās paaudzes hipoalerģiski filtrējošie materiāli. Respiratorai sejas maskai FFP2 ir ievērojami uzlaboti efektivitātes un veiktspējas rādītāji: augsta bakteriālās filtrācijas efektivitāte (BFE) – ≥ 99% ; augsta elpošanas efektivitāte – maskā ir viegli elpot; abpusēja aizsardzība – aizsargā gan valkātāju, gan apkārtējo vidi ( pacientu); putekļu un citu sīko cieto daļiņu, šķidruma daļiņu caurlaidības rezistence ≥ 1µm; lietojama līdz 8 stundām; IIR tipa medicīnas maska / III klases individuālās aizsardzības līdzeklis.

Pērc e-veikalā www.biomark.lv sev atbilstošāko sejas masku un esi pasargāts!