Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 €

Izcila 100% dabīga Ozonrelive kosmētika Jūsu skaistumam un veselībai!

Par īpašām draudzīgām cenām Biomark e- veikalā patlaban var nopirkt OZONRELIVE dabīgo dermokosmētiku – šampūnu, sejas krēmus un serumu, izsmidzināmās eļļas, ķermeņa krēmu un zobu pastu, u.tml. Tie ir dabīgi, ekoloģiski ozona kosmētikas produkti, kas ir draudzīgi cilvēkam un apkārtējai videi. Iepakojumi ir praktiski tā satura lietošanai ilgākam laikam, tie ļaus kosmētiku izmantot nelielās dozētās porcijās.

 Kas ir Ozonrelive ozona kosmētika

Visu Ozonrelive ozona dabīgās dermokosmētikas produktu pamatā ir Itālijas organiskā olīveļļa, kas, pateicoties rūpīgam ozonizācijas procesam, ir bagātināta ar bioloģiski aktīviem ozonīdiem, kas laika gaitā saglabā olīveļļā esošo aktīvo vielu nemainīgu stabilitāti bez konservantu pielietošanas nepieciešamības.

Ozonīdi atbrīvo skābekli ādā, stimulējot jaunu šūnu augšanu un vitalitāti.

Olīveļļa kā pilnīgi dabisks produkts vienmēr ir izmantota kā mitrinošs, mīkstinošs, ādu izlīdzinošs, barojošs un pretiekaisuma līdzeklis visos ādas sausuma un lobīšanās stāvokļos, tā vienmēr ieteikta matu kopšanā un kosmētikā.

Jaunākie pētījumi liecina, ka olīveļļas tauku sastāvs (triglicerīdi) ir ļoti līdzīgs ādas sebumam, starp dabīgajiem lipīdiem tai ir augsta saderība ar ādas lipīdu slāni un šūnu membrānām un tai ir sebuma regulējoša darbība. Turklāt, ar aukstās presēšanas metodi iegūta organiskā olīveļļa ir bagāta ar dabīgajiem taukos šķīstošajiem vitamīniem, piemēram, A vitamīnu un E vitamīnu, ar pierādītām antioksidanta īpašībām, kas labvēlīgi ietekmē ādu.

Neskatoties uz visām olīveļļas labvēlīgajām īpašībām, mūsdienu dermokosmētikas speciālisti iepriekš uzskatīja, ka olīveļļa ir pārāk taukaina, lai to lietotu katru dienu uz ādas un sejas, tā ir maz absorbējoša un neiztvaiko.

Lietas un izpratne mainījās pēc tam, kad olīveļļa tika savienota ar citu dabīgu produktu – ozonu.

Ozons ir gāze, kas sastāv no trim skābekļa molekulām. Pareizi un atbilstīgās devās lietojot ozonu, ir rodami daudzi cilvēkam labvēlīgi faktori, kurus īsumā apkopojot, varam izcelt tā galveno darbību: skābekļa piegādi šūnām.

Ozonēšana

Ozons tiek ievadīts tieši olīveļļā zināmā koncentrācijā un noteiktu laiku. Šādā veidā ozons veic savu oksidējošo darbību uz olīveļļas lipīdu ķēdēm, mainot olīveļļas sastāvu, kā arī sašķeļoties kā ozons, paliek tajā kā skābeklis.

Ozonēšanas procesā olīveļļas triglicerīdu saturs samazinās no 97 līdz 60%. Atlikušais triglicerīdu daudzums ir oksidējies, tādejādi veidojas liels skaits nozīmīgu bioloģiski aktīvo vielu, kuras sauc par ozonīdiem.

Triglicerīdu satura samazināšana padara olīveļļu mazāk taukainu, ievērojami palielinot tās uzsūkšanās kapacitāti, padara to lieliski izkliedējamu uz ādas, radnieciskāku šūnu membrānām un sebumam, saglabājot nemainīgu tās mīkstinošo iedarbību uz ādu.

Ozonīdu galvenie darbības efekti:

  •  Skābekļa pievadīšana ādai, ādas šūnu bagātināšana ar skābekli;
  •  Tieša antioksidatīvā darbība – tiešā veidā saistot brīvos radikāļus;
  •  Stimulē un aktivizē dabiskos antioksidantu fermentus, tādējādi veicot netiešu antioksidatīvo darbību;
  •  Stimulē un aktivizē šūnu metabolismu;
  •  Antiseptiska darbība – germicīda, fungicīda un virustātiska darbība;
  •  Ādu atjaunojoša un ādas audu reģenerējoša darbība;
  • Fotoprotektīva darbība;
  • Nomierinoša un pretiekaisuma darbība, kas samazina ādas apsārtumu;
  •  Palielina ādas hidrofilitāti (spēju noturēt ūdens molekulas), tādējādi uzlabojot ādas hidratāciju;
  •  Ozonīdi darbojas kā nesējvielas, veicinot citu aktīvo vielu uzsūkšanos un penetrāciju, ja tās tiek lietotas kopā ar ozonētu olīveļļu vai arī, ja tās tiek izmantotas pēc ozonētas olīveļļas lietošanas.