Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 €

Iegādājamas vienreizlietojamās ķirurģiskās, medicīniskās un higiēniskās sejas maskas ikvienam

Biomark atkal ir papildinājis vienreizlietojamo sejas masku sortimentu mūsu noliktavā. Izvēle covid pandēmijas laikā atbilstīgi ikviena vajadzībām vai tas būtu mediķis, publiskā vidē strādājošais vai skolēns –  nudien ir plaša. Pašreiz sortimentā ir izcilas kvalitātes IIR tipa ķirurģiskās sejas maskas par īpaši labu cenu (Medicom (Nīderlandes noliktava) augstas filtrācijas ķirurģiskā maska ar ausu gumijām, baltā krāsā, 3 kārtas, IIR tipa, EN 14683, BFE ≥ 99,9 %, šļakatu rezistence ≥ 16 kPa (ASTM 160 mm/Hg), mikrobu tīrība < 10 cfu/g.), kā arī viegli elpojamas ķirurģiskās aizsargmaskas ar saitēm tradicionālā gaiši zilā tonī (Medicom/ KOLMI SAFE+MASK SofSkin ķirurģiskā sejas maska ar saitēm, 3 kārtas, IIR tipa, šļakatu rezistence, zila, iepakojumā 50 gab. Šī medicīniskā sejas maska ražota ISO 8 klases tīrā ražošanas vidē, tai ir uzlaboti maskas materiālu efektivitātes un veiktspējas rādītāji: augsta bakteriālās filtrācijas efektivitāte – vairāk kā 98%, augsta elpošanas efektivitāte, droša lietošana – hipoalerģiski materiāli, kroku locījums veido labu respirācijas telpu.).
Esam gandarīti, ka varam pircējiem piedāvāt Francijā ražotas sejas maskas 5-12 gadus veciem bērniem. Iegādājams arī krāsu un daudzveidības ziņā ekonomiskāks higiēnisko sejas masku variants. Melnas, violetas, zilas un rozā. Šīs vienreizlietojamās sejas maskas ir paredzētas higiēnas nolūkiem lietošanai sabiedriskajā transportā un publiskās vietās iekštelpās, kur nav iespējama distancēšanās.
Piedāvājam KOLMI® OpAir Pro™ tehnoloģijas FFP2 aizsardzības klases medicīniskās kategorijas respiratoro sejas masku. Iesakām to lietot ne tikai mediķiem, stomatologiem u.c. speciālistiem situācijās, kad ir paaugstināts infekciju risks vai jāstrādā vidē, kas pakļauta putekļu un citu sīko cieto vai šķidro daļiņu koncentrācijai gaisā. Šis respirators būs īpaši noderīgs, ja esat COVID-19 skartā mājsaimniecībā dzīvojošs vai pastāv augsti saskarsmes riski ar saslimušajiem.
Minētā sejas maska ražota ISO 7 tīrības klases vidē. Tam izmantoti jaunākās paaudzes hipoalerģiski filtrējošie materiāli. Respiratorai sejas maskai FFP2 ir ievērojami uzlaboti efektivitātes un veiktspējas rādītāji: augsta bakteriālās filtrācijas efektivitāte (BFE) – ≥ 99% ; augsta elpošanas efektivitāte – maskā ir viegli elpot; abpusēja aizsardzība – aizsargā gan valkātāju, gan apkārtējo vidi ( pacientu); putekļu un citu sīko cieto daļiņu, šķidruma daļiņu caurlaidības rezistence ≥ 1µm; lietojama līdz 8 stundām; IIR tipa medicīnas maska / III klases individuālās aizsardzības līdzeklis.
Pērc e-veikalā www.biomark.lv sev atbilstošāko sejas masku un esi pasargāts!