Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 €

Gaisa dezinfekcijas iekārtas telpām – novērš inficēšanās riskus!

NOVAERUS iekārtas ir drošas lietošanai cilvēka klātbūtnē. Divas mazākās iekārtas – NOVAERUS Protect 200 un NOVAERUS Protect 800 – ir viegli un ekonomiski ekspluatējamas arī birojos, klientu apkalpošanas zonās, skolās, bērnudārzos un, protams, dzīvojamās telpās, jo novērš visa veida inficēšanās riskus, kā arī pasargā elpceļus no sīkām putekļu un citu alergēnu daļiņām.

Novaerus Protect 200 iekārta ir paredzēta nepārtrauktai gaisa dezinficēšanai, tā iznīcina patogēnus, vīrusus, baktēriju šūnas, sēnītes, pelējuma sporas un alergēnus. Izmantojama arī smaku kontrolei mazās iekštelpās. Šo iekārtu var stiprināt pie sienas vai novietot uz jebkuras virsmas. Kompakta, efektīva, klusa un ekonomiska (elektrības patēriņš 19W un nav nekādu filtru), medicīniskā līmeņa iekārta nepārtraukti tīrīs Jūsu telpu gaisu un uzlabos Jūsu veselību un darbspēju!

Iespējams, ka šopavasar nerimstošās COVID-19 pandēmijas apstākļos, ir pienācis laiks iegādāties ģimenes, uzņēmuma vai iestādes vajadzībām NOVAERUS medicīnas iekārtu iekštelpu gaisa dezinfekcijai 24/7 režīmā?

Jo ieguvumu skaits ir ievērojams:

  • NOVAERUS medicīnas iekārtās tiek izmantota unikāla Nano Strike® plazma (patentēts DBD plazmas paveids)  ar tiešas darbības galēji destruktīvu mehānismu (“killingtehnoloģija) – deaktivē un nogalina gaisā esošos patogēnus vīrusus, baltēriju šūnas, sēnītes un pelējuma sporas  tieši kontakta brīdī ar plazmas lauku  nanodaļiņu skalā (spēj uztvert daļiņas, kas mazākas par 1 nm )

  • Galējs neatgriezenisks  deaktivācijas /destrukcijas process – Nano Strike® plazma ir vienīgā tiešas darbības  “killing” tehnoloģija, kas ne tikai deaktivē patogēnu šūnas DNS līmenī, bet arī pilnībā neatgriezeniski aptur baktēriju un vīrusu reprodukcijas spēju, neatgriezeniski destrukturizējot visus patogēna šūnas elementus – sašķeļ olbaltumvielu struktūras, apvalkus, kodolus (De-activate and BURST Patogen). Patogēna šūnas turpmāk nespēj  replicēties vai veidot antibakteriālo rezistenci .

  • Destruktīvā darbība sastāv no vairāku veidu vienlaicīgiem un nepārtrauktiem procesiem, kas atkārtojas vairākus miljonus reižu vienā sekundē.

  • Nano Strike® plazma ir ātrākā “killing” tehnoloģija – deaktivācijas/destrukturizācijas ātrums mikro/mili sekunžu skalā (nanosekundēs).

  • Neveido nekādus kaitīgus blakusproduktus – pilnībā cilvēkam droša tehnoloģija, kas lietojama nepārtrauktā 24/7 režīmā.
  • NOVAERUS gaisa dezinfekcijas iekārtas ir I klases medicīnas ierīces, kas atbilst visām medicīnas ierīces drošības un risku vadības prasībām. Iekārtas ir sertificētas un atļautas lietošanai nepārtrauktā 24/7 režīmā cilvēka klātbūtnē un droši pielietojamas telpās ar paaugstinātu gāzu koncentrāciju gaisā (operāciju zālēs, intensīvās  terapijas palātās un citās telpās, kur tiek veiktas dažādas anestezioloģijas un reanimatoloģijas procedūras, tai skaitā, izmantotas medicīnisko gāzu maisījumu un skābekļa inhalācijas).
  • NOVAERUS iekārtu NanoStrike®plazmas elektromagnētiskais lauks neietekmē citu medicīnas ierīču darbību un nebojā to virsmas.
  • NOVAERUS ir pirmās medicīnas kategorijas gaisa dezinfekcijas plazmas iekārtas ar pētītu un pierādītu efektivitāti, ko pamato atklāti  pieejamas neatkarīgu laboratoriju testu atskaites un vairāk nekā 40 neatkarīgi laboratoriju  pētījumi, gadījumu pētījumi un klīniskie pētījumi.

Zvani – 27328255! Izvēlies un pērc! Aizsargā sevi gudri un pārdomāti, izmantojot jaunākās medicīnas tehnoloģiju inovācijas!