Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 €

Izmantojot Airlaid daudzfunkcionālo medicīnas kategorijas papīru, rezultāts ir apbrīnas vērts!

Biomark viens no jaunumiem ir Airlaid daudzfunkcionālais medicīnas kategorijas papīrs.  Airlaid materiāla izstrādājumi ruļļos un dažādu izmēru salvešu veidā nopērkami  vairumā mūsu bāzē Rīgā, Brīvības gatvē 217 (iepriekš zvanot – 27328255; e-pasts: [email protected]).
Airlaid, saukts arī par sauso papīru, ir materiāls, kas atgādina papīru, bet tā ražošanas procesā tiek izmantots gaiss nevis ūdens. Faktiski tā loksnes ir kā vairākkārtīgi lietojamas drāniņas. Ja jānotīra logi, spoguļi vai stiklotas virsmas – iegūtais rezultāts ir apbrīnas vērts! Var izsmidzināt atbilstīgu tīrāmo līdzekli un ar sausu Airlaid salveti veikt slaucīšanu. Tikpat labi Airlaid papīru var samitrināt ar siltu ūdeni un tad nomazgāt jebkuru netīro vai putekļaino virsmu. Pēcāk drāniņu var izskalot, izžāvēt un lietot atkārtoti.
Airlaid ir ļoti mīksts, neskrāpē virsmas, tam ir augsta absorbcijas spēja. Tas neveido plūksnas, neatstāj nosēdumu pēdas, neelektrizējas, tas ir īpaši izturīgs, pat, ja tiek samitrināts. Airlaid papīrs ir higiēnisks, materiālam ir tekstila struktūrai līdzīga virsma. Draudzīgs videi, bioloģiski noārdās, pilnībā kompostējams un pārstrādājams materiāls.